Akcja „Świąteczna Kartka”

Akcja „Świąteczna Kartka”

Jest w ciągu roku taki czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony bliskich są rozwiązaniem wszystkich problemów. To również czas przemyśleń, wspomnień oraz spotkań z bliskimi i rodziną. Tak właśnie określa się wyjątkowy czas – czas Świąt Bożego Narodzenia. W tym okresie ludzkie serca stają się bardziej wrażliwe. Odnosząc się do powieści Karola Dickensa „Opowieść Wigilijna ” można stwierdzić, że atmosfera świąt wpływa w magiczny sposób na ludzi. Pod wpływem takiej atmosfery młodzież naszej szkoły wykonała własnoręcznie kartki świąteczne dla mieszkańców Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Kielcach, które zostały wysłane pocztą.

 

Możesz również polubić…