Bal półmetkowy – Niech żyje bal

Niech żyje bal

 

W myśl słów Agnieszki Osieckiej uczniowie klas III Technikum bawili się na swoim pierwszym w życiu Balu Półmetkowym zorganizowanym w restauracji Fantazja w Kowalowie Dolnym. Bal rozpoczął się częścią oficjalną, w której młodzież przywitała zaproszonych gości: dyrekcję, nauczycieli, rodziców, wychowawców oraz przedstawiciela Stowarzyszenia Miłośników Szkoły w Krzelowie – pana Mariusza Wawrzyło. Uczniowie nie szczędzili słów wdzięczności i podziękowań skierowanych do wychowawców i rodziców. Głos zabrała również pani Danuta Bronkowska i Pan  Mariusz Wawrzyło, którzy życzyli wszystkim obecnym szampańskiej zabawy do białego rana. Niepowtarzalna noc beztroskiej zabawy  w rytmach różnorodnej muzyki trwała do późnych godzin nocnych. 

Możesz również polubić…