Ferie On-Line

W tym roku szkolnym ferie zimowe odbywają się w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo tegoroczne ferie spędzać będziemy  głównie w domach. Aby czas odpoczynku był jednak inspirujący i ciekawy zachęcamy
do skorzystania z różnorodnych ofert.

Ferie z TVP

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe –
to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje
te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu!

Więcej informacji:
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzin

Akcja „Ferie bez nudy”

Pomysły na to, aby nie nudzić się w czasie ferii przygotowała także Fundacja LOTTO
im. Haliny Konopackiej. „Ferie bez nudy” to zbiór ciekawych propozycji działań udostępnionych w interaktywnej formie na specjalnej platformie internetowej. Wśród nich mnóstwo interesujących eksperymentów, ćwiczenia gimnastyczne, gry, quizy oraz wiele innych aktywności, które rozbudzą kreatywność każdego.

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz na profilach w mediach społecznościowych  sukcesywnie będą zamieszczane propozycje na ferie.

Zachęcamy do korzystania z nich 😊

Możesz również polubić…