Ślubowanie klas pierwszych Technikum

Ślubowanie klas pierwszych Technikum

W dniu 14 października 2021 roku w  Dzień Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klas pierwszych.

Do świetlicy szkolnej wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Wszystkich zebranych powitał pan dyrektor Krzysztof Dalka kierując szczególnie ciepłe słowa do pierwszoklasistów, podkreślając wagę tego dnia zwłaszcza dla nich oraz życząc im sukcesów na nowej drodze edukacji. Również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego życzyli młodszym kolegom i koleżankom, aby w nowej szkole nie tylko zdobywali wiedzę, ale także rozwijali swoje pasje i nawiązywali przyjaźnie, które przetrwają lata. Następnie młodzież klas pierwszych złożyła uroczystą przysięgę i tym samym została przyjęta w poczet uczniów naszej szkoły. Po oficjalnej części uroczystości pierwszoklasiści zaprosili wszystkich zebranych na występ artystyczny w ich wykonaniu. Nie zapomnieli również o życzeniach i  kwiatach dla nauczycieli. Życzyli wszystkim dużo zdrowia, sukcesów w pracy i w życiu osobistym oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Na zakończenie zaprosili nauczycieli na słodki poczęstunek.

Z radością witamy pierwszoklasistów w murach naszej szkoły!

Możesz również polubić…