Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Jędrzejowskiego

W dniach 29 – 30 września 2021 r. w naszej szkole odbył się Turniej  Piłki Siatkowej o Puchar  Starosty Jędrzejowskiego pana Pawła Faryny  w ramach cyklu zawodów sportowych pod hasłem „Sportowa jesień w powiecie jędrzejowskim”. Celem turnieju jest propagowanie piłki siatkowej wśród młodzieży i wyrabianie systematycznego nawyku uprawiania sportu.
Do udziału w tegorocznym turnieju zgłosiły się cztery zespoły klasowe: I Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki  / Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, III Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki  / Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych po Gimnazjum, III Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki  / Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych po Szkole Podstawowej, IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki  / Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

W rywalizacji wzięło udział 29 uczestników. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji klasa III Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki  / Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych po Gimnazjum  została zwycięzcą  turnieju pokonując w  finale klasę IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki  / Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa III Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki  / Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych po Szkole Podstawowej, a na czwartym miejscu klasa I Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki  / Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Dnia 5 października w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Wodzisławiu nastąpiło oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom turnieju z trzech szkół średnich powiatu jędrzejowskiego:  ZS CKR w Krzelowie, ZS w Sędziszowie oraz LO w Wodzisławiu. Dyplomy i piłki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie oficjalne wręczyli  pan Starosta Jędrzejowski Paweł Faryna i prezes Powiatowego Związku Stowarzyszeń Sportowych w Jędrzejowie pan Janusz Adamczyk.

 

Wszystkim bardzo gratulujemy !!!

Możesz również polubić…