„Uzależnienia niszczą marzenia” – konkurs profilaktyczny

W miesiącu marcu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Krzelowie odbył się  konkurs profilaktyczny „Uzależnienia niszczą marzenia”. Jego celem było propagowanie zdrowego stylu życia, a także uświadomienie zagrożeń związanych z uzależnieniem od nikotyny, alkoholu, narkotyków, dopalaczy, Internetu i telefonów komórkowych. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością, prezentując bardzo różnorodne podejście do tematu. W ramach konkursu powstały prace plastyczne i prezentacje multimedialne. Wszystkie prace ukazywały niszczący wpływ środków odurzających na umysł, ciało, zdrowie i wygląd, a także na relacje społeczne. Promowały zdrowy tryb życia i dbałość o równowagę psychofizyczną. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Zwycięzcom gratulujemy. 

 

 

Możesz również polubić…