Warsztaty zdobienia bombek choinkowych

Warsztaty rękodzielnicze

W przedświątecznej, radosnej i ciepłej atmosferze uczniowie klas III Technikum Mechanizacji i Agrotroniki oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyli w warsztatach zdobienia bombek choinkowych, które zostały zorganizowane przez panią Annę Nahajczuk i Ewę Puto  –  wychowawczynie tych klas. Warsztaty przeprowadziła pani Małgorzata Krzosa – mama naszego ucznia i niezwykła artystka w dziedzinie malowania ozdób świątecznych. Pani Małgosia zapoznała uczniów z tajnikami zdobienia oraz pokazała jak pracować z profesjonalnymi farbami. Podczas warsztatów powstały niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju bombki, które przyozdobią niejedną choinkę. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem naszych uczniów, którzy pracowali w wielkim skupieniu i zaangażowaniu. Bardzo dziękujemy pani Małgosi za cudownie twórczo spędzony czas.

Możesz również polubić…