ZESTAWIENIE IMPREZ SPORTOWYCH ZA ROK SZKOLNY 2019/20 i 2020/21

WRĘCZENIE NAGRÓD ZA LATA 2019-2021

na apelu pożegnalnym dn. 11 czerwca 2021

 

  1. 25.09.2019r. – Strawczyn

XX WOJEWÓDZKIE MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE o memoriał Zdzisława Stawiarza

skład reprezentacji ZSCKR w Krzelowie:

Damian Zieleniec, Łukasz Konderak, Anna Płoszaj, Jolanta Bratek, Wiktoria Zbień, Miłosz Mazur, Mateusz Uchto, Artur Jędrychowski, Agnieszka Bartos, Przemysław Płoszaj, Dominik Śliwiński, Kacper Gabała, Andżelika Bratek

II MIEJSCE ZESPOŁOWO

  1. 29.10.2019r. – Jędrzejów

POWIATOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ Szkół Ponadpodstawowych

o puchar Starosty Jędrzejowskiego Pawła Faryny

skład reprezentacji ZSCKR w Krzelowie:

Marcin Kuśmierz, Piotr Sochacki, Marcin Zygan, Makuła Łukasz, Przemysław Płoszaj, Dominik Śliwiński, Norbert Wierzbicki, Patryk Styczyński, Daniel Burek, Krzysztof Kowal, Bartosz Brożek, Mateusz Szwej, Konrad Jachymczyk, Damian Zieleniec, Wiktor Seweryn

  1. 15.11.2019r. – Jędrzejów

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN MIESZANYCH

o puchar Starosty Jędrzejowskiego Pawła Faryny

skład reprezentacji ZSCKR w Krzelowie:

Agnieszka Bartos, Klaudia Kurp, Kinga Ryłko, Anna Płoszaj, Milena Piasecka, Norbert Wierzbicki, Przemysław Płoszaj, Łukasz Makuła, Bartosz Brożek, Mateusz Szwej, Damian Zieleniec, Kamil Grabowski, Wiktor Seweryn

IV MIEJSCE

  1. 10.12.2019r. – Jędrzejów

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ W WYCISKANIU WIELOKROTNYM SZTANGI LEŻĄC 1/2CC

o puchar Starosty Jędrzejowskiego Pawła Faryny

skład reprezentacji ZSCKR w Krzelowie:

Marcin Zygan, Makuła Łukasz, Dominik Śliwiński, Kamil Więcławek, Patryk Styczyński, Mateusz Szwej, Konrad Jachymczyk, Wiktor Seweryn, Marcin Styczyński, Mateusz Kwiecień, Miłosz Mazur

medal indywidualny dla Marcina Zygana

IV MIEJSCE ZESPOŁOWO

  1. 5. XI-XII 2019 – Krzelów

XII EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

składy klasowe:

I TM/TŻ pP:

Mateusz Kwiecień, Mateusz Samek, Radosław Adamczyk, Artur Jędrychowski, Sebastian Szwej, Miłosz Mazur, Kacper Gabała, Ola Bonarska (ITŻ4letnie)

I TM/TŻ pG:

Konrad Jachymczyk, Mateusz Szwej, Damian Zieleniec, Marcin Styczyński, Wiktor Seweryn, Bartosz Brożek, Anna Płoszaj, Milena Piasecka

II TM/TŻ:

Mikołaj Benderz, Kacper Capiga, Daniel Burek, Dawid Zieleniec, Krzysztof Kowal, Magdalena Wojtecka, Jakub Parandyk

III TM/TŻ:

Agnieszka Bartos, Klaudia Kurp, Kinga Ryłko, Marcin Zygan, Makuła Łukasz, Przemysław Płoszaj, Norbert Wierzbicki, Patryk Styczyński, Karol Molenda

IV TM/TŻ:

Marcin Kuśmierz, Bartosz Mądrzyk, Karol Niechciał, Krystian Ogórek, Piotr Sochacki, Tomasz Szwagrzyk,  

I MIEJSCE – I TM/TŻ PG

II MIEJSCE – III TM/TŻ

III MIEJSCE – IV TM/TŻ

  1. 6. 25.02 – 06.03.2020r. – Krzelów

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

składy – udział wzięli wszyscy uczniowie (na 74 w całej szkole) w rozgrywkach finałowych spotkali się:

Klaudia Kurp, Kinga Ryłko, Agnieszka Bartos, Anna Płoszaj

Miłosz Mazur, Sebastian Szwej, Kamil Grabowski, Piotr Sochacki, Mateusz Szwej, Jan Guza, Daniel Burek, Norbert Wierzbicki

dziewczęta: I MIEJSCE – Klaudia Kurp

II MIEJSCE – Agnieszka Bartos

III MIEJSCE – Anna Płoszaj

chłopcy:       I MIEJSCE – Miłosz Mazur

II MIEJSCE – Piotr Sochacki

III MIEJSCE – Sebastian Szwej

  1. 7. 10.03.2020r. – Jędrzejów

XIX TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sędziszowie

skład reprezentacji ZSCKR w Krzelowie:

Kurp Klaudia, Agnieszka Bartos, Anna Płoszaj, Piotr Sochacki, Miłosz Mazur, Sebastian Szwej

dziewczęta: I MIEJSCE – Klaudia Kurp

III MIEJSCE – Agnieszka Bartos

chłopcy:       III MIEJSCE – Miłosz Mazur

ZESPOŁOWO – I MIEJSCE

  1. 08.10.2020r. – Krzelów

II EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ w ramach akcji  „SPORTOWA JESIEŃ” –  

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o puchar Starosty Jędrzejowskiego Pawła Faryny

Turniej rozgrywano w zespołach 5 osobowych, drużyny mogły być mieszane,  a gra dziewcząt była doceniana dodatkową punktacją.

Udział w zawodach wzięły reprezentacje wszystkich klas naszej szkoły.

Zgłoszono 36 zawodników – chłopców i dziewcząt (nasza szkoła liczy 74 uczniów).

 

W finale spotkały się klasy: II TM/TŻ (4letnia) i IV TM/TŻ.

Po bardzo zaciętych zmaganiach Turniej wygrała klasa II TM/TŻ (4) w składzie:

  1. Konrad Jachymczyk – kapitan
  2. Mateusz Szwej
  3. Bartosz Brożek
  4. Damian Krzosa
  5. Wiktor Seweryn
  6. Piotr Stępień
  7. Anna Płoszaj

 

  1. 9. 13.10.2020r. – Krzelów

XIII EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ w ramach akcji  „SPORTOWA JESIEŃ” –  

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ o puchar Starosty Jędrzejowskiego Pawła Faryny

Turniej rozgrywano w zespołach mieszanych. Zgłoszono udział dwóch drużyn AB i KK, wybranych przez młodzież spośród wszystkich uczniów– kapitanowie: Agnieszka Bartos i Klaudia Kurp.

Turniej wygrała drużyna KK w składzie:

  1. Klaudia Kurp – kapitan
  2. Norbert Wierzbicki
  3. Przemysław Płoszaj
  4. Dawid Zieleniec
  5. Mateusz Szwej
  6. Damian Zieleniec
  7. Sebastian Szwej

Może Ci się również spodoba