Bezpieczne zachowania młodzieży

Bezpieczne zachowania młodzieży to temat spotkania, które miało miejsce
22 września 2020 roku w naszej szkole. Jego celem było poszerzenie kompetencji uczniów
w zakresie przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach szkolnych i pozaszkolnych. Uczniowie otrzymali również ważne informacje związane z zachowaniem bezpieczeństwa w związku sytuacją epidemiologiczną w Polsce. W spotkaniu uczestniczyła cała społeczność uczniowska wraz z nauczycielami. Zgromadzona młodzież wykazała duże zainteresowanie poruszanymi kwestiami. Świadome i odpowiedzialne postępowanie może ustrzec wielu młodych ludzi przed przykrymi konsekwencjami. Mamy nadzieję że spotkanie zaowocuje większą odpowiedzialnością młodych osób za swoje postępowanie i posłuży ich lepszemu przygotowaniu do życia w społeczeństwie.

Zaproszonym gościom, w osobie pani Magdaleny Bień – przedstawiciela Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jędrzejowie oraz panu Michałowi Kwiecińskiemu.

Oficerowi Prasowemu Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie serdecznie dziękujemy za przekazane informacje. Spotkanie zostało przygotowane przez pedagoga szkolnego panią Renatę Pajda.

Możesz również polubić…