Dzień Otwarty – 7 czerwca

Poznaj zanim zdecydujesz

 

Dnia 7 czerwca 2021 roku po raz kolejny został zorganizowany w naszej szkole Dzień Otwarty. Była ta wspaniała okazja dla ósmoklasistów, by  poznać naszą placówkę oraz jej ofertę edukacyjną .

Uczniowie zostali powitani i oprowadzeni po obiekcie przez naszych nauczycieli i uczniów. Następnie wzięli udział w spotkaniu z dr hab. inż. Sylwestrem Taborem Rektorem Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie  – absolwentem naszego technikum rocznik 1984, na które przybyli również Starosta Jędrzejowski Paweł Faryna, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych  Renata Kwas, radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Artur Konarski oraz Prezes Stowarzyszenia Miłośników Szkoły w Krzelowie Mariusz Wawrzyło a także nauczyciele i społeczność szkolna. Po spotkaniu wszyscy udali się na pokaz maszyn rolniczych zaprezentowanych przez firmę POLGER zajmującą się sprzedażą szeroko rozumianych artykułów do produkcji rolnej i ogrodniczej, której przyjazd zorganizował pan Rektor Sylwester Tabor. Wszyscy z dużym zainteresowaniem oglądali ciągnik FARMTRAC oraz zagregatowaną z nim sadzarkę do rozsady warzyw i rozsiewacz do nawozów. Padło wiele pytań, na które przedstawiciel firmy udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Następnie przyszedł czas na rozmowy, wspólne grillowanie i słodki poczęstunek.

 

Dziękujemy za udział w Dniu Otwarty, organizowanym przez naszą szkołę !

 

Możesz również polubić…