Dzień Otwarty Szkoły 2022

W kwietniu tego roku po raz kolejny gościliśmy w murach naszej szkoły przyszłych pierwszoklasistów. W czasie „Dni Otwartych” uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, obejrzeć pracownie oraz obiekty szkolne, sprawdzić w jakich warunkach przebiega nauka i poznać nauczycieli. Dla młodzieży został zorganizowany pokaz maszyn oraz sprzętu rolniczego. Firma Agromar zaprezentowała m.in. rozsiewacz do nawozów, rozrzutnik obornika, opryskiwacz i pług obracalny. Uczniowie wzięli udział w quizie, a zwycięscy otrzymali firmowe gadżety. Młodzież uczestniczyła w rozgrywkach sportowych, po których została zaproszona na poczęstunek – tradycyjnego grilla.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i mamy nadzieję, że z wszystkimi, którzy skorzystali z naszego zaproszenia spotkamy się 1 września 2022 r.

Możesz również polubić…