Turniej Tenisa Stołowego i Badmintona o Puchar Starosty Jędrzejowskiego

Turniej Tenisa Stołowego i Badmintona
o Puchar Starosty Jędrzejowskiego

 

          W dniu 24 listopada 2021r. rozegrany został finał Turnieju Tenisa Stołowego i Badmintona o Puchar Starosty Jędrzejowskiego Pawła Faryny w ramach programu „Powiat Jędrzejowski na sportowo”. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie czterech klas –  26  zawodników (20 chłopców i 6 dziewcząt). Turniej podzielony był na dwa etapy.

W pierwszym etapie rozegranym w dniach od 15 listopada do 19 listopada mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Wyłoniona najlepsza trójka z każdej klasy rozegrała mecze w finale systemem pucharowym. Pierwsze rozegrane zostały mecze z tenisa stołowego później z badmintona. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Milena Piasecka z klasy III TŻiUG, a wśród chłopców Konrad Jachymczyk z klasy III TMRiA. Klasa III TM/TŻ 4 letnia wygrała cały turniej zdobywając pierwsze miejsca zarówno w tenisie stołowym jak i w badmintonie.

 

Końcowa klasyfikacja tenisa stołowego dziewcząt:

I miejsce Milena Piasecka z kl. III TŻ i UG 4 letnie

II miejsce Anna Płoszaj  z kl.  III TŻ i UG 4 letnie

III miejsce Magdalena Wojtecka z kl. IV TŻ i UG

Końcowa klasyfikacja tenisa stołowego chłopców:

I miejsce  Konrad Jachymczyk z kl. III TMR i A 4 letnie

II miejsce Miłosz Koprowski z kl. I TMR i A

III miejsce Damian Jamrocha z kl. III TMR i A 5 letnie

Końcowa klasyfikacja badmintona dziewcząt :

I miejsce Milena Piasecka z kl. III TŻ i UG 4 letnie

II miejsce Anna Płoszaj  z kl.  III TŻ i UG 4 letnie

III miejsce Magdalena Wojtecka z kl. IV TŻ i UG

Końcowa klasyfikacja badmintona chłopców :

I miejsce  Konrad Jachymczyk z kl. III TMR i A 4 letnie

II miejsce Damian Jamrocha z kl. III TMR i A 5 letnie

III miejsce Szwej Sebastian z kl. III TMR i A 5 letnie

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się  po zakończeniu i podsumowaniu zadania publicznego „Powiat Jędrzejowski na sportowo”, które odbędzie się 8 grudnia w Zespole Szkół nr.2 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Jędrzejowie.

 

Gratulujemy zwycięzcom. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową walkę.

 

Możesz również polubić…