VI POWIATOWA KAMPANIA PRZECIWDZIAŁANIA HANDLOWI LUDŹMI

 

VI POWIATOWA KAMPANIA PRZECIWDZIAŁANIA HANDLOWI LUDŹMI

 

Włączając się w VI Powiatową Kampanię Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi młodzież naszej szkoły wzięła udział w projekcji filmu „Uprowadzona” w Domu Kultury w Jędrzejowie. Projekcja filmu poprzedzona została prelekcją  wygłoszona przez przedstawicieli Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Komendy Powiatowej Policji oraz prezentacją Powiatowego Urzędu Pracy. Przekazane informacje dotyczyły praktycznych wskazówek jak ustrzec się przed ewentualnym wykorzystaniem i jak ma się młody człowiek zachować gdyby taka sytuacja się już wydarzyła, jakie ma możliwości i sposoby obrony, do jakich instytucji może się zwrócić o pomoc.

PAMITAJMY!!!

OFIARĄ HANDLU LUDŹMI MOŻE STAĆ SIĘ KAŻDY.

Możesz również polubić…