Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za pomoc i zaangażowanie w zbiórkę kosmetyków, artykułów papierniczych i przemysłowych na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Nagłowicach. Zebrane dary przekazaliśmy jeszcze przed świętami na ręce uwielbianego przez dzieci i młodzież  prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci w Nagłowicach pana Krzysztofa Florczyka. Największą frajdę sprawiły maluchom podesty ułatwiające samodzielne wykonywanie codziennej toalety. Dziękujemy panu Krzysztofowi za nadesłane filmiki i zdjęcia ukazujące radość i szczęście na twarzach maluchów. Oglądaliśmy je z wielkim wzruszeniem i poczuciem dobrze wykonanej misji.

W tym miejscu kierujemy szczególne podziękowania dla naszych wolontariuszy: Jolanty Bratek, Aleksandry Bonarskiej, Łukasza Konderak , Mateusza Kwiecień oraz pracowników szkoły: Ewy Puto, Anny Nahajczuk, Krzysztofa Dalka, Iwony Michalskiej, Edyty Skiba, Teresy Szarek, Renaty Pajda, Doroty Łaskawiec, Danuty Bronkowskiej,  Zofii Pośpiech, Krystyny Wieczorek, Anny Stalmasińskiej a także lokalnych przedsiębiorców  AS Alpaki z Krzelowa i Biuro Rachunkowe Infopol z Sędziszowa.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie
ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas”

 

Dziękujemy!!!

Możesz również polubić…