Ślubowanie Klas Pierwszych

Dnia 13 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie Klas Pierwszych Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – Dyrektor pani Ewa Puto, pan Marek Mentel przewodniczący Rady Powiatu Jędrzejowskiego, pan Jacek Boruciński prezes Zarządu Fabryki Kotłów – Sefako, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz rodzice.

 

Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego wszyscy odśpiewali hymn narodowy, a następnie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie. Po części oficjalnej pierwszoklasiści zaprezentowali się
w krótkim montażu słowno-muzycznym. Następnie uczniowie klasy pierwszej i Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi. Życzenia także złożyli zaproszeni goście

i przewodniczący Rady Rodziców pan Grzegorz Wachowicz. Dzień pełen emocji zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Możesz również polubić…