ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

29 kwietnia 2022 roku pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie ukończyli kolejny etap swojego życia – szkołę średnią.

Apel rozpoczęła dyrektor szkoły pani Ewa Puto, która powitała przybyłych gości: panią Marię Barańską – Wicestarosta Jędrzejowa, panią Renatę Kwas – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych, pana Wacława Szarka – Burmistrz Sędziszowa oraz członków Stowarzyszenia Miłośników Szkoły w Krzelowie panów Mariusza Wawrzyło, Artura Konarskiego, Michała Kulińskiego oraz Łukasza Piekarę. Następnie wprowadzono Sztandar Szkoły i rozpoczęto część oficjalną. Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości dyrektor szkoły Ewa Puto wygłosiła mowę pożegnalną oraz wręczyła nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce i za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły. Rodzice uczestniczący w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi. Apel zakończyła krótka część artystyczna przygotowana przez uczniów klas III Technikum.

 Był to dzień pełen wrażeń i wspomnień. Życzymy absolwentom sukcesów. Powodzenia na maturze!

Możesz również polubić…